Instalace

Efektivní řešení a instalatérské potřeby pro každou montáž

Kapitola instalací představuje průřez pro instalatérské potřeby v oblastech tepelných izolací, upevňovací techniky, čerpací techniky, profi armatur i potrubních systémů. Naše domovské instalatérské potřeby z této oblasti jsou odborným materiálem. S tímto montážním příslušenstvím bude pro vás práce hračkou a spoje drží. Jedná se o značkové produkty, které vyhovují vysokým požadavkům, kopírují nejnovější trendy a vynikají dlouhou životností a ověřenou funkčností.

Nejdokonalejší vícevrstvé potrubní systémy pro vodu i topení

Je jedno zda se jedná o pitnou vodu nebo o vytápění: Instalatérské potřeby a trubky CosmoFLEX jsou v každém případě optimální systém. Kvalitní vícevrstvá trubka, instalatérské potřeby a široký sortiment fitinek vyrobených z vysoce odolné mosazi zaručují v obou oblastech jednoduchou, rychlou a bezpečnou montáž. Tak dostáváte pro instalatérské potřeby vše z jedné ruky: pravý domovský produkt!

Velmi rychlá, jednoduchá a čistá instalace potrubního systému

Lisované potrubí a instalatérské potřeby SteelPRES je cenově velmi zajímavá varianta ke svařovaným i pájeným systémům z běžné oceli i mědi pro rodinné domy i větší kotelny představuje rychle dostupné a v běžných průměrech se širokou škálou tvarovek. Nechejte se inspirovat!

Vynikající zvuková izolace redukující hluk odpadní vody

Odhlučnění odpadu Raupiano plus splňují v oblasti tlumení hluku výrazně náročnější podmínky než ty nejpřísnější, které stanovují předpisy. Tento systém výborně izoluje zvuk vodovodní trubky, což potvrzují i zkušební výsledky z Frauenhofer Institutu pro stavební fyziku ve Stuttgartu. Proto vám tento systém odhlučněného odpadního potrubí zcela jistě doporučujeme i my.

gcprodukty
instalace
instalatérské potřeby

CosmoFLEX – potrubní systémy


cosmotherm

PROFI – GC mosazné závitové armatury


vodoměr gcprodukty

Domovní vodoměr Správná trefa


steelpres lisovaný systém trubek a tvarovek z uhlíkové oceli

STEELPRES – lisovaný systém trubek a tvarovek z uhlíkové oceli


raupiano

RAUPIANO Plus
odhlučněné odpadní potrubí


kemper

KEMPER
armatury pro topení a vodu


brinko

BRINKO – ruční nářadí


Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.