BRINKO – ruční nářadí

Dokonalé nářadí pro průmyslové a řemeslné využití

Instalatérský materiál spadá do širokého spektra různých výrobků pod záštitou jmen kvalitních značek. Chcete-li namontovat závěsné WC, umyvadlo nebo bidet, potřebujete-li namontovat vodovodní baterii nebo jiná sanitární zařízení, důležitým pomocníkem je vám vždy kvalitní nářadí.

Profesionální nářadí značkové kvality

BRINKO nabízí kvalitní výrobky a služby pro profesionály a ručí za spokojenost zákazníků. Dbá na striktní kontrolu všech výrobků, vyvíjí nářadí s dlouhou životností a vysokou užitnou hodnotou, disponuje rozsáhlým sortimentem výrobků tzv. z jedné ruky a díky inovačním nápadům a zejména výhodnému poměru – cena / výkon je v této oblasti absolutní jedničkou.

Široká škála a atraktivní prezentace výrobků

Nářadí značky BRINKO zaručuje prvotřídní kvalitu s ohledem na speciální požadavky instalatérů v oblasti sanity, topenářství, elektrotechniky i klimatizace. Výrobky jsou vystavovány na atraktivních prezentačních panelech, kde jsou přehledně rozloženy pro jednoduchý výběr.

Profesionální nářadí pro efektivní montáž

Práce, která vyžaduje montážní příslušenství a instalační materiál, je s nářadím značky BRINKO velmi jednoduchá a efektní. Různé velikosti šroubováků a klíčů, nářadí na opracování a čištění trubek, klíče na různé druhy armatur, vodoinstalatérské hasáky a kleště, ale také pájecí nářadí nebo lisovací zařízení zde nejsou výjimkou.

brinko
Firma BRINKO prodává přes odborný velkoobchod. Svými servisními službami tak podporuje řemeslníky po všech stránkách. Specifikum firmy je rozsáhlý sortiment profesionálního nářadí pro řemeslníky, přizpůsobený jejich potřebám z různých oblastí práce s instalatérským materiálem. Vše z jedné ruky. Zde naleznete vše potřebné.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.