KEMPER „Frosti®” – ZIMA BEZ STAROSTÍ

Díky automatickému vypouštění po každém použití zaručují mrazuvzdorné venkovní ventily společnosti KEMPER celoroční absolutní ochranu před škodami působenými mrazem a vodou. Těleso ventilu je umístěno uvnitř a je chráněno proti mrazu, takže na začátku studeného období není zapotřebí ventil uzavírat a vypouštět. Ventily Frosti jsou vhodné pro všechny stavební materiály, s možností libovolného zkrácení nebo prodloužení.

Výhody Kemper Frosti na prvné pohled 
  • plynule nastavitelný podle tloušťky obvodové zdi (od 150 do 650 mm)
  • již jen jedna délka pro tloušťku zdi do 415 mm
  • nadprůměrný výkon 40 l vody za minutu
  • zavzdušňovač potrubí zabezpečený proti ztrátě
  • 2 otočení k otevření/zavření
  • nová konstrukce s povrchem z matného chromu odolnému proti povětrnostním vlivům

U KEMPER Frosti máte jistotu DIN EN 1717

Již z výroby je ventil KEMPER Frosti vybaven povinně předepsanou ochrannou kombinací (zavzdušňovač potrubí/hadice zajištěn proti ztrátě, zpětná klapka) podle DIN/DVGW. A navíc je testován a neomezeně schválen DVGW, zkouška hlučnosti podle DIN EN ISO 3822

Kompletně osazený ventil již z výroby pro rychlou a snadnou montáž

Armatura je předběžně smontovaná ve výrobě pro dodatečnou rychlou a jednoduchou montáž u již dokončené obvodové stěny. Stavební sada pro kompletní instalaci umožňuje montáž armatury již ve fázi hrubé stavby. Venkovní část se montuje po dokončení obvodové stěny.

kemper
Ventil KEMPERFrosti®
s obslužnou rukojetí, odnímatelným vrchním kohoutem a také volitelně s možností uzamykatelné rukojeti je určitě vaší celoroční jistotou proti zamrznutí!
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.