Rychlá, spolehlivá, jednoduchá a čistá montáž potrubí Steelpres bez nutnosti další údržby

Potrubní systémy a fitinky vám zjednoduší a urychlí spojení potrubí Steelpres pro rozvody pitné vody a vytápění. Představujeme vám nového pomocníka při spojování potrubí dohromady, kterým je lisovaný systém z uhlíkové oceli Steelpres. Je zářným příkladem pěkného vzhledu, snadného spojení potrubí Steelpres a podstatně větší pevnosti.

Velmi rychlá, jednoduchá a čistá instalace potrubí Steelpres

Tento systém pozinkované potrubí, pospojovaného pomocí továrně vyrobených tvarovek v široké škále, přináší velkou výhodu, která spočívá ve formě spojování lisováním. Odpadají vám náklady a časové ztráty spojené s pájením a svařováním a kladný dojem ještě umocňuje fakt, že tmavé fleky v oblastech svárů jako u CU trubky se tady nevyskytují.

Variabilita použití spolu s estetickým a profesionálním vzhledem systému

Lisovaný systém Steelpres můžete použít pro uzavřené systémy – hlavně topné systémy, rozvody vzduchu i chladící okruhy. Jeho univerzálnost spočívá v tom, že při použití volitelného těsnění je možné ho využít i k solárním rozvodům. Systém je možné ohýbat, a to při použití el. ohýbacího stroje, případně pneumatickou ohýbačkou s možností zapůjčení AKU přístroje včetně lisovacích čelistí.

Systém je bezpečný a není potřeba jej speciálně udržovat

Vzhledem k vysoké pevnosti samotné trubky vyžaduje systém méně upevnění a zaručuje bezpečnost při montáži bez nebezpečí požáru. Přináší výhodu snadné kontroly netěsných spojů při nezalisování a není nutná žádná další povrchová úprava, protože trubky i tvarovky jsou opatřeny z vnějšku galvanickým pozinkováním.

potrubí steelpres

Tato cenově velmi zajímavá varianta ke svařovaným i pájeným systémům z běžné oceli i mědi pro rodinné domy i větší kotelny představuje rychle dostupné vedení v běžných průměrech se širokou škálou tvarovek. Nechejte se inspirovat!
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.