Technicky vyspělé a moderní mosazné fitinky

Nabízíme vám řadu GC profesionální fitinky, které spojují funkčnost a estetiku. Kvalitní kulové uzávěry na vodu, zpětné klapky, topenářské šroubení nebo pojistné ventily, to vše z velmi dobrého materiálu niklované mosazi.

Univerzálnost použití fitinky, vysoká flexibilita a kvalitní materiály

Fitinka z našich profi armatur je univerzální v použití a vysoce flexibilní. Univerzálnost těchto fitinek snižuje časovou a technologickou náročnost montáže, a tím přispívá ke zvyšování produktivity práce. Kvalitní materiály použité při výrobě každé fitinky ještě umocňují dobrý dojem při jejich montáži a používání.

Široká škála provedení a univerzálnost použití pro topení

Poctivé instalatérské šroubení může být hned několik druhů. Nabízíme šroubení přímé, což jsou naprosto klasické masivní mosazné šrouby. Dále šroubení rohové, které má tu výhodu, že pronikne do složitějších míst. Nebo máme řadu zpětných klapek, závitových filtrů, ale také pojistných ventilů pro topení.

Moderní zpracování a technická vyspělost i pro vodu

Moderní řemeslná práce vyžaduje technicky vyspělé produkty. Výrobky z řady profi mosazných závitových armatur tyto požadavky zcela jistě splňují. Sledujeme inovace na trhu související se zaváděním nových technologií v topenářské a instalatérské praxi, a klademe proto důraz na výběr pouze vysoce jakostní produktů předních evropských výrobců.

fitinky cosmotherm
cosmotherm
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.