JEDNODUŠE – DOBŘE – SPOJENO BEZPEČNĚ – TRUBKA COSMOFLEX

Trubka CosmoFLEX patří k velmi kvalitním komponentům jak podlahového topení, tak rozvodů ústředního topení a pitné vody. Jedná se o nejprogresivnější potrubní technologii současnosti určené pro veškeré stavby a rekonstrukce s vysokými užitnými vlastnostmi avšak za příznivou cenu.

Nejdokonalejší vícevrstvá trubka CosmoFLEX pro vodu i topení

Vícevrstvá trubka představuje nejdokonalejší potrubní systém k sanitárním rozvodům, rozvodům ÚT a podlahovému vytápění, spojuje se svěrným šroubením TA, RA nebo pressfitinkami. Je zhotovena z kvalitního materiálu polyetylénu s hliníkovou vrstvou v bílé barvě. Vícevrstvé složení polyetylénhliníkového potrubí umožňuje kombinovat přednosti a výhody plastu s přednostmi kovových potrubí při současném potlačení nevýhod obou.

Kvalitní trubky pro rozvody od sklepa až po střechu

Tyto vysoce jakostní vícevrstvé trubky jsou tvořeny na vnitřní i vnější straně vrstvami z PE-RT, mezi nimiž je hliníková, laserem podélně svařená. Díky speciálním mezivrstvám jsou tyto vrstvy spojeny do velmi odolné trubky splňující vysoké požadavky. Čtyřmi různými dimenzemi trubka CosmoFLEX 16×2, 20×2, 26×3 a 32×3 umožňuje zhotovovat rozvody pitné vody a vytápění – od sklepa po střechu.

Velmi odolná a zdravotně nezávadná trubka CosmoFLEX s dlouhou životností

Trubka CosmoFLEX má výhodu, že je 100 % těsná vůči postupu kyslíku, velká chemicky odolná a zdravotně nezávadná. Nikdy u ní nevznikne koroze a zarůstání. Spolu s plastickou ohebností a tvarovatelností za studena prokazuje trubka vynikající funkčnost a extrémně dlouhou dobu životnosti. Technicky vyjádřená životnost činí dokonce 1 milion hodin a je garantována na nejméně 50 let!

Kvalitní vícevrstvá trubka a široký sortiment fitinek vyrobených z vysoce odolné mosazi zaručují v obou oblastech jednoduchou, rychlou a bezpečnou montáž. Tak dostáváte vše z jedné ruky: pravý domovský produkt!

trubka cosmoflex instalace

Je jedno zda se jedná o pitnou vodu nebo o vytápění: CosmoFLEX je v každém případě optimální systém.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.