Sanita

Kvalitní sanita do vaší koupelny

Krásná a funkční sanita je k nezaplacení. Koupelny jsou místem očisty a odpočinku, a tak by měla být sanita nejen esteticky vyladěná, ale také v používání efektivní. S řadou našich domovských produktů v oblasti sanity ručíme za kvalitní zpracování a výborný design. Časem také tyto výrobky potvrzují dlouhou životnost.

Pěkná a funkční sanita do koupelny za nízkou cenu

Klasické zaoblené tvary sanitární keramiky Správná trefa přináší do vaší koupelny funkčnost a čistotu. Správným poměrem kvality a ceny vám tato sanita usnadňuje výběr a zároveň šetří vaši peněženku! Stejně tak i keramika série IDOL dávají ten nejlepší důkaz, že hezká, funkční a do koupelny nebo na toalety je k dostání i při nízkém rozpočtu.

Moderní sprchování za výhodnou cenu

Sprchové kouty BANKONFORT EVO jsou také chytrým řešením všude tam, kde bojujete o každý centimetr a kde keramika zabírá moc místa. Částečně orámované segmenty s umělým nebo pravým sklem, které má navíc speciální povrchovou úpravu NON-PLAQUE pro snadnou údržbu, tvoří jejich charakteristické rysy. Značka Hüppe dbá na to, aby se staly přirozenou součástí každé koupelny.

Kvalitní akrylátové vany s hladkým povrchem

Akrylátové vany patří bezesporu k oblíbeným vanám současnosti. Udržují stálou teplotu koupele, jejich povrch nestudí a je velice příjemný na dotek. Doporučujeme vám zejména vany CLIVIA TOP DESIGN, které se zcela jistě trefí do vašeho vkusu jak vzhledem, tak dokonalým poměrem ceny a užitné hodnoty. Značkový výrobce Ideal Standard na ně dokonce poskytuje záruku 25 let!

BANKONFORT

Sanita
Prakticky řešená a cenově dostupná sanita vám nabízí univerzální varianty kombinací a věříme, že se díky tomu jistě přizpůsobí i vašim požadavkům.
Kvalita a funkčnost, garance i servis, ale také výhodná cena – to jsou synonyma, která vás při výběru našich domovských produktů z oblasti sanity zcela jistě potěší!
sanita keramika

SANITÁRNÍ KERAMIKA


vany

VANY


sprchové kouty a vaničky

SPRCHOVÉ KOUTY A VANIČKY


sprchové příslušenství

SPRCHOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ


vodovodní baterie

VODOVODNÍ BATERIE


koupelnový nábytek

KOUPELNOVÝ NÁBYTEK