Koupelnový nábytek INTEDOOR

Koupelnový nábytek INTEDOOR v moderním provedení vám poslouží velkým úložným prostorem a praktickými poličkami. Jedná se o praktický koupelnový nábytek s ochranou proti vlhkosti a tlumeným dovírání dvířek. Podívejte se na praktické výhody koupelnových skříněk INTEDOOR, které ve vaší koupelně zcela jistě oceníte!

Koupelnový nábytek a prostorný výsuvný šuplík umyvadlové škříňky

Závěsná skříňka INTEDOOR pod umyvadlo RENOVA PLAN 60 nebo 65 cm má prostorný a praktický výsuvný šuplík, do kterého se vám zcela jistě vejdou všechny nezbytné potřeby do koupelny. Prostor šuplíku můžete ještě zpřehlednit pomocí děliče do zásuvky. Koupelnový nábytek INTEDOOR má velmi tiché pojezdy s tlumením dorazu Hettich a praktické madlo, které můžete využít například pro zavěšení ručníků.

Koupelnový nábytek velmi odolný proti vlhkosti

Ať už si pořídíte skříňku pod umyvadlo nebo vám prostor vaší koupelny umožní doplnit i vysokou boční skříňku, kvalitu používaného materiálu vám tento koupelnový nábytek zaručí vždy. Všechny koupelnové skříňky jsou vyrobeny z laminátované dřevotřísky s nadstandardní ochranou proti vlhkosti pomocí olepení nábytkových hran polyuretanovým lepidlem. Tento koupelnový nábytek svou povrchovou úpravou zaručuje vysoký lesk a čelní plochy jsou lakovány PUR barvami s 5-ti vrstvým nástřikem.

Nábytek INTEDOOR je jedním z nejvýznamnějších výrobců koupelnového nábytku v ČR

Tato rodinná firma s tradicí a se specializací 13 let na výrobu koupelnového nábytku je vybavená moderními technologiemi a dlouholetými zkušenostmi. Kvalitou, spolehlivostí a designem se INTEDOOR řadí k evropské špičce v této oblasti. Koupelnový nábytek ve výrobě využívá především vlastní design a vlastní konstrukční řešení. Některý koupelnový nábytek má společnost chráněný jako průmyslové vzory v řadě zemí Evropské unie.

nábytek intedoor
nábytek intedoor
intedoor
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.