Koupelnový nábytek Správná trefa v praktickém designu za výhodnou cenu

Koupelnový nábytek významně spoluutváří image celé koupelny. Většinou se jedná o doplňky do koupelny, jako jsou třeba skříňky. Realizace koupelen s sebou často přináší mnohé starosti, hlavně co se omezeného prostoru v koupelně týká, koupelnový nábytek by měl proto odpovídat jak velikostně, tak stylem a prakticky doplňovat koupelnu.

Koupelnový nábytek odolný proti vlhkosti a praktické tiché dovírání dvířek

Koupelnový nábytek Správná trefa vám nabízí jednoduché varianty závěsných a koupelnových skříněk s umyvadlem v klasickém designu, hodící se do každé koupelny. Tento praktický koupelnový nábytek je vyrobený z materiálu odolného vůči vlhkosti a má praktické tiché dovírání.

Praktický úložný prostor a jednoduchá montáž skříněk

Spodní skříňky pod umyvadlo vám přináší praktický úložný prostor a také zakrývají nevzhledný odpadní sifon a přívod vody. Součástí dodávky je i keramické umyvadlo s otvorem pro baterii. Závěsné skříňky jsou pak nenáročné na montáž a určené i do koupelen, kde zdi nejsou nosné. Nezapomínejme ani na zrcadlo do koupelny. Série nabízí zrcadla v rozměrech 55 x 90 cm a 65 x 90 cm, s osvětlením 1x 40 W.

Koupelnový nábytek z kvalitních materiálů v čisté linii

Materiál, ze kterého je koupelnový nábytek vyrobený je lakovaný korpus v bílé lesklé barvě. Zaručuje skříňkám odolnost proti vlhkosti. Úchytky jsou kovové – chromové. Všechny produkty koupelnového nábytku jsou smontované v kartonovém balení.

nábytek správná trefa
nábytek správná trefa
Prakticky řešený a cenově dostupný koupelnový nábytek Správná trefa vám nabízí univerzální varianty kombinací a věříme, že se díky tomu jistě přizpůsobí i vašim požadavkům.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.