Sanitární keramika

Ekonomická keramika s pravou mírou designu i praktičnosti

Dynamičnost a ekonomičnost jsou těmi správnými přízvisky současného vybavení koupelny. Ve skutečnosti nemusí být keramika úplně hypermoderní, stačí, když bude mít jednoduchý a čistý design a plnit všechny základní funkce. Keramika do koupelny z našich sérií domovských produktů má tu pravou míru designu i praktičnosti. Další výhodou je její nenáročná údržba a provedení v kvalitním materiálu, což vám zkrátka usnadní život.

Pěkná, funkční a za přijatelnou cenu

Například keramika Správná trefa přináší do vaší koupelny funkčnost a čistotu svými zaoblenými klasickými tvary. Správným poměrem kvality a ceny vám usnadňuje výběr a zároveň šetří vaši peněženku! Stejně tak série IDOL dává ten nejlepší důkaz, že je hezká a funkční do koupelny nebo na toalety a je k dostání i při nízkém rozpočtu.

Série Runa dá vaší koupelně novou tvář!

Tato koupelnová série spojuje mladý, nadčasový design a vyniká vysokou funkčností a inteligentními technickými detaily. Jemné zaoblené křivky série Runa vytvářejí dojem velké lehkosti. Série RUNA ovšem přináší také plus pro snadné čištění a celkovou hygienu v koupelně. Pokud máte třeba malou koupelnu, budete nadšeni možnostmi této řady.

gcprodukty keramika

SPRÁVNÁ TREFA


Idol

IDOL


gcprodukty runa

RUNA