Sanitární keramika IDOL

Zaručená kvalita sanitární keramiky za nízkou cenu

Vybavení koupelny by jste zcela jistě neměli zanedbat, hlavně správným výběrem sanitární keramiky totiž dosáhnete vytouženého poměru mezi estetikou a funkčností. Pokud máte rádi jednoduchost a vyhovují vám čisté linie bez ozdob, potom vám budou nejvíce vyhovovat decentní tvary sanitární keramiky série IDOL z programu PANDA.

Pěkné a funkční zařízení koupelny za rozumnou cenu

Dobrá sanitární technika musí vynikat nejen ve své estetické formě, ale musí také především splňovat vysokou míru funkčnosti, kterou máte u této série zaručenou díky kvalitnímu provedení všech detailů. Sanitární keramika PANDA nabízí možnost volby různých rozměrů umyvadel kombinovaných se závěsnými a kombinačními klozety IDOL.

Ekonomické výrobky v nadčasovém designu a mezinárodní kvalitě

Sanitární keramika série KOLO Simple zahrnuje výrobky, které se vyznačují tradičním, nadčasovým designem a dobrou cenou. Jsou to výrobky především z ekonomického cenového segmentu, avšak v mezinárodní kvalitě. Keramika řady IDOL přináší do Vaší koupelny svěžest, originalitu a moderní ráz. Jednoduchý a univerzální styl zaručuje mnohostranné využití.

Kvalita celoevropsky respektovaného značkového výrobce

Celoevropsky respektovaná značka KOLO renomovaného výrobce vám nabízí vysoce kvalitní sanitární výrobky s moderním designem za rozumnou cenu. Se svou šířkou sortimentu se stává naprostou jedničkou v oblasti základní a střední cenové kategorie koupelnového vybavení. Udává trend v oblasti designu, snadné údržby i komfortu.

idol panda
idol panda
Výrobky této série dávají ten nejlepší důkaz, že zařízení hezké a funkční koupelny nebo toalety je možné i při nízkém rozpočtu.
PANDA – to není pouze aktuální design a nízká cena, ale také vysoká kvalita, garantovaná předním evropským výrobcem.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.