Keramika RUNA

Série RUNA značky KOLO okouzlí decentně zaoblenými křivkami a dokonalostí v každém detailu. Tato vysoce estetická a elegantní kolekce sanitární keramiky představuje zároveň funkční a praktický design a značkový výrobce Sanitec Group na ni poskytuje záruku 7 let. Díky příznivým rozměrům a zejména v kombinaci s nábytkem Domino nachází Runa uplatnění také v malých koupelnách.

S Runou dáte své koupelně novou tvář!

Tato koupelnová série spojuje mladý, nadčasový design s vysokou funkčností a inteligentními technickými detaily. Jemné zaoblené křivky této série vytvářejí dojem velké lehkosti. Přinášejí ovšem také plus pro snadné čištění a celkovou hygienu v koupelně. Pokud máte třeba malou koupelnu, budete nadšeni možnostmi této řady.

Elegantní kombinace umyvadla s nábytkem DOMINO

Prostorově úsporná keramika a možnost vzájemné kombinace skříněk koupelnového nábytku Domino např. s použitím postranních skříněk a zrcadel, umožňuje vytvořit koupelnu dle vlastních představ. Runa a Domino jdou prostě k sobě, což dokazuje například elegantní kombinace koupelnové skříňky s nábytkovým umyvadlem.

Runa keramika
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.