Sanitární keramika Správná trefa

Ekonomická série sanitární keramiky Správná trefa s pravou mírou designu i praktičnosti

Koupelny jsou místem očisty a odpočinku, a tak by měly být nejen esteticky vyladěné, ale také v používání efektivní, měly by představovat správnou souhru tvarů i funkcí… a právě v tom je pro vás tato sanitární keramika tou „Správnou trefou“!

Dynamičnost a ekonomičnost pro každou koupelnu

Dynamičnost a ekonomičnost jsou těmi správnými přízvisky současné koupelny. Ve skutečnosti nemusí být koupelny úplně hypermoderní, stačí, když budou plnit všechny základní sanitární funkce.

Jednoduchý design a praktičnost – to je Správná trefa

Nabízíme vám sérii keramiky do koupelny s tou pravou mírou designu i praktičnosti. Další výhodou je její nenáročná údržba a provedení v kvalitním materiálu, což vám zkrátka usnadní život.

Variabilita výběru sanitární keramiky za výhodnou cenu

Můžete si vybrat vhodný rozměr umyvadla (v šířkách 55 a 60 cm) i polosloupu k nim, je na vás, zda zvolíte klasický stacionární klozet se zadním odpadem či moderní závěsné provedení WC této série, to vše je právě nabízeno za velmi výhodnou cenu.

Klasické zaoblené tvary sanitární keramiky Správná trefa přináší do vaší koupelny funkčnost a čistotu. Správný poměr kvality a ceny této ekonomické série vám usnadňuje výběr a zároveň šetří vaši peněženku!
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.

správná trefa závěsný klozetsprávná trefa klozet stacionárnísprávná trefa umyvadlo