Sprchový program IDEAL RAIN

Sprchování již dávno není jen prostým hygienickým úkonem. Stává se příjemnou součástí kultury těla a nabízí i relaxační masážní programy podporující uvolnění a zbavení se následků stresové zátěže. Nová sprchová kolekce Ideal Rain od Ideal Standard tak vychází vstříc požadavkům dnešní hektické doby. Design superplochých ručních sprch navíc prozrazuje, že autorem je renomované studio Artefakt.

IDEAL RAIN to jsou nové zážitky při sprchování

Plochá ruční sprcha je k dispozici s třífunkčním provedením – ta umožňuje výběr mezi třemi různými úrovněmi tlaku vody. Jednoduchým pohybem palce pro přepnutí lze vybírat mezi programy „déšť“, „tropický déšť“ nebo „masážní proud“. Konstrukční řešení sprchy nabízí široký rozstřik vody – s úhlem trysek až 10° vám umožní harmonické pokrytí vodou, díky čemuž je i náročný uživatel doslova obklopen proudem padající vody ze všech stran a které vám přinese zvýšené pohodlí při sprchování.

Kvalitní povrchová úprava a snadná údržba

Povrchová úprava u všech modelů znesnadňuje ulpívání nečistot, zatímco trysky u sprch jsou vyrobené ze silikonu s funkcí „Anti-kalk“, která účinně zabraňuje usazování vápníku a tvorbě vodního kamene. Ideal Rain tedy nabízí komfort nejen při sprchování, ale i po něm, neboť je nenáročný na údržbu a čištění.

Nižší spotřeba vody a výdajů

Sprchový program Ideal Rain má však ještě jednu výhodu. Zatímco běžné ruční sprchy spotřebují v průměru dvanáct litrů vody za minutu, systému Ideal Rain stačí při dosažení stejného komfortu sprchování jen osm litrů. Výsledkem je přirozeně nejen snížená spotřeba vody a tedy menší výdaje, ale i příspěvek k ochraně přírodních zdrojů a životního prostředí.

ideal rain
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.