Sprchový set NIKLES

Čisté linie, nadčasové tvary, dokonalá funkčnost a široká hlavová sprcha v ultratenkém designu, to vše představuje nový sprchový set značkového výrobce Nikles – dokonalost v každém detailu. Tyto sprchové sety byly vytvořeny čistě pro váš komfort. Navíc dodávají vaší koupelně lesk a moderní vzhled.

Sprchový set pro relaxaci i osvěžení masážním proudem

Sprchové sety Nikles nabízí 3 proudy v masážním programu pro vaše dokonalé pohodlí při sprchování. Odpočinete si při měkkém proudu, osvěží vás středokruhový proud a masáž vám působí plně hustý proud. Sprchový set umožňuje nastavení úhlu proudu vody a konstrukce tyče zabraňuje hluku proudící vody.

Sprchový set navržen s ohledem na redukci spotřeby vody

Sprchové sety byly navrženy s ohledem na redukci spotřeby vody, avšak bez omezení komfortu sprchování a je vhodný do nové i rekonstruované koupelny. Sprchové sety Nikles se vyznačují jednoduchou údržbou a snadným čištěním silikonových trysek. Značkový výrobce poskytuje záruku na veškeré sprchové příslušenství tohoto programu 5 let.

Novinky s technologií Nikles Easy-to-clean

Novinkou je hlavová sprcha PEARL QUADRO 250 v moderním organickém designu s dokonale funkční otočnou hlavou s inteligentním rozptylem vody. Nebo energeticky úsporná ruční sprcha PEARL RECTANGLE v extra štíhlém minimalistickém hranatém designu a nadčasové linii. Obě jsou navíc k dostání s čistící technologií Nikles Easy-to-clean.

sprchový set nikles
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.