Sprchový set Správná trefa

Kvalitní sprchové sety za výhodnou cenu

Sprchový set Správná trefa je v moderní době stále častěji využíván. Spousta lidí preferuje sprchování hlavně proto, že se jedná o rychlejší způsob hygieny, ale také proto, že šetří jejich čas i peníze. Aby sprcha vytvářela ideální prostředí pro vaši relaxaci, je potřeba ji doplnit funkčním příslušenstvím.

Jednoduchý a osvědčený tvar – sprchové sety vycházející z tradice

Sprchový set Správná trefa představuje standardní provedení armatur a sprchového příslušenství. Mají jednoduchý a osvědčený tvar vycházející z dlouhodobé tradice a požadavků zákazníků. Díky chromové úpravě působí sprchové sety Správná trefa čistým dojmem, což projasní každou koupelnu.

Značková kvalita a dostupnost náhradních dílů

Jedná se o kvalitní sprchový set značkového tuzemského výrobce, který zaručuje výbornou dostupnost náhradních dílů a servisu. Sprchové sety se souhrnně vyznačují snadnou údržbou a kvalitní funkčností. Sprchový set Správná trefa je navíc doplněn o třípolohovou sprchovou růžici nabízející nadstandardní funkci masáže v podobě silného proudu vody koncentrovaného do jednoho místa.

Díky sprchovému setu Správná trefa se můžete sprchovat s chutí a nemusíte se ničeho obávat. Kvalita a funkčnost, garance i servis, a také výhodná cena – to jsou synonyma, která vás zcela jistě potěší.
sprchový set

sprchový set správná trefa

Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.