Sprchové kouty a vaničky

Sprchové kouty jsou ideálním řešením jak ušetřit prostor v malé koupelně

Sprchový kout ocení všichni milovníci osvěžujícího sprchování. Záleží přitom jen na vás, jestli si vyberete sprchové kouty čtvrtkruhové posuvné či otevírací, nebo dáte přednost čtvercovému provedení s bočním vstupem. Rozmyslet si můžete i to, zda ve sprchovém koutu chcete mít hlubší nebo naopak extra plochou vaničku. V každém případě u naší nabídky pro sprchové kouty z domovských produktů se můžete spolehnout na kvalitu použitých materiálů, zaručující bezvadný vzhled a snadnou údržbu sprchové zástěny včetně ochrany před usazováním vodního kamene.

Sprchový kout a výplň sprchové zástěny

Součástí každé sprchové zástěny je i její výplň. Materiál pro sprchový kout můžete vybírat ze skla i plastu. Například u série BANKONFORT EVO značky Hüppe nakoupíte především výborně sprchový kouty se skleněnou zástěnou. Tato série sprchových koutů v pravém skle má totiž navíc speciální povrchovou úpravu NON-PLAQUE pro snadnou údržbu. Nejen že tato úprava odpuzuje kapky vody, ale brání také usazování vodního kamene, železa i minerálů z vody. Na skle tedy neuvidíte žádné mapy a bude se stále lesknout. Proč tedy neinvestovat do materiálu pro sprchový kout, který se i dobře udržuje? Navíc má sprchový kout BANKONFORT EVO tiché magnetické zavírání dveří.

Kombinujte sprchové kouty s vhodnými vaničkami

Sprchové kouty BANKONFORT EVO doporučujeme kombinovat s vaničkami z drceného mramoru NOVANO, GOCEK nebo FIJI z naší nabídky. Máte jedinečnou možnost flexibilně kombinovat nejrůznější segmenty. Například dveřní segment si můžete užít i bez rámu a téměř s bezprahovým vstupem, čemuž může už jen máloco konkurovat. Dodávaný materiál a moderní design vaniček pro tyto sprchové kouty se totiž řídí intuicí zákazníka.

gcprodukty sprchové kouty
afrodita

AFRODITA, ARTEMIS


BANKONFORT

BANKONFORT EVO


gocek fiji

Vaničky GOCEK, FIJI


gcprodukty paolo

Vaničky PAOLO