Sprchové kouty a vaničky AFRODITA, ARTEMIS

Moderní a kvalitní sprchové kouty v cenově citlivém konceptu

Standardním sanitárním prvkem při zařizování koupelny jsou stále častěji sprchové kouty. Sprchování se pro mnohé z nás stává nejen způsobem očisty těla, ale také vyhledávaným způsobem relaxace. Spolu s nečistotami a potem z našeho těla necháváme při něm totiž odplynout i celodenní stres a napětí. K maximálnímu prožitku nám pomůže správná volba sprchového koutu například Afrodita.

Moderní sprchování za výhodnou cenu

Sprchové kouty AFRODITA a ARTEMIS ze série našich domovských sanitárních produktů byly vyvinuty s ohledem na moderní styl sprchování a cenovou citlivost. Představují ekonomické řešení v jednoduchém a elegantním designu doplněném netradičními prvky. Použití kvalitního materiálu je u této sanity samozřejmostí.

Kvalitní materiál výplně z bezpečnostního skla

Důležitou součástí každé sprchové zástěny je i její výplň. U těchto sprchových koutů je to výběr kvalitních bezpečnostních skel se stříbrným profilem a chromovým kováním. Skla jsou velmi pevná, odolná a nenáročná na údržbu. Sprchový kout ARTEMIS má navíc transparentní sklo v tloušťce 6 mm doplněné zajímavým potiskem a dveře s možností pravého i levého otevírání.

Vhodné nízké vaničky z litého mramoru

Doporučujeme kombinovat sprchové kouty Afrodita a Artemis s vhodnými vaničkami z naší nabídky sanity. Ideální doplňkem těchto koutů jsou vaničky TAHITI–M, vyrobené z litého mramoru s výškou pouze 3,5 cm. Vaničky jsou instalovány přímo na podlahu nebo na nožičky.

Sprchové kouty AFRODITA a ARTEMIS se soustřeďují na zákazníky, kteří se nechtějí uskromňovat v požadavcích na sprchování a koupání ve svých koupelnách, ale vzhledem ke svým ekonomickým možnostem by byli odkázání na druhořadé sanitární produkty. Doporučujeme vám tento cenově citlivý koncept značkového výrobce sanity ROLTECHNIK.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.
sprchové kouty afrodita
sprchové kouty tahiti