Sprchové kouty BANKONFORT EVO

Značková kvalita sprchových koutů BANKONFORT za příznivou cenu

Sprchový kout patří v současnosti ke standardnímu vybavení koupelny sanitou. V malém prostoru obvykle ani jinou možnost nemáme, zato ve větších koupelnách si dopřejeme kromě vany i sprchování, které již dávno není jen prostým hygienickým úkonem, ale stává se také příjemnou součástí kultury těla a nabízí i potřebnou relaxaci a uvolnění. Je jen na vás, jaký sprchový kout si z nabídky sanity vyberete.

Sprchové kouty BANKONFORT EVO a řešení vstupu

Ve fázi výběru je důležité promyslet, kam se budou dveře otevírat a odkud budeme do sprchového koutu vstupovat. Série křídlových a posuvných dveří sprchového koutu BANKONFORT EVO nabízí celou šíři možností pro řešení vstupů, které se osvědčily v praxi. Doporučujeme je kombinovat s vaničkami NOVANO, FIJI a GOCEK z naší nabídky sanity.

Prostorová variabilita s praktickými čtvrtkruhovými nebo čtvercovými boxy

K oblíbeným patří kouty čtvrtkruhové, které jsou praktické. Naproti tomu obdélníkové sprchové kouty si vybíráme spíše do větších koupelen, které umožňují díky prostoru komfortnější sprchování. I v těchto typech sprchových koutů nabízí naše sanitární série různé velikosti a typy zavírání.

Snadné čištění a lehké a tiché magnetické zavírání

Vaší pozornosti by neměla uniknout ani lehkost otevírání dveří, hlučnost a kvalita těsnění. Dveře sprchových koutů BANKONFORT jsou za tímto účelem opatřeny kuličkovými pojezdy, které lze jednoduše vyháknout pro snadné čištění a mají osvědčené tiché magnetické zavírání. Mimořádně lehký chod pojezdů posuvných dveří je činí proto nezaměnitelnými za jinou sanitu.

Speciální povrchová úprava NON-PLAQUE se snadnou údržbou

Podcenit bychom rozhodně neměli ani speciální povrchovou úpravu dveří odpuzující kapky vody a usazování vodního kamene, železa i minerálů z vody. Všechny sprchové kouty této série v pravém skle jsou již v základu opatřeny povrchovou úpravou NON–PLAQUE. Tato umožňuje sklu snadnou údržbu a zachovává dokonalý lesk sprchového koutu.

Sanita BANKONFORT je také chytrým řešením všude tam, kde bojujete o každý centimetr. Částečně orámované segmenty s pravým nebo umělým sklem a konkávně tvarovaným madlem tvoří jejich charakteristické rysy. Jsou vyvinuty tak, aby se staly přirozenou součástí každé koupelny.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.