Vaničky GOCEK, FIJI

Kvalitní a ploché sprchové vaničky z drceného mramoru

Ke sprchovému koutu neodmyslitelně patří i sprchová vanička. Její tvar je základním kamenem pro určení vzhledu sprchového koutu a na rozdíl od vany zabírají méně místa, což ocení především majitelé menších koupelen, do kterých se rozměrná sanita nevejde. Teprve v harmonické souhře vaničky se sprchovým koutem se představa optimální sprchy přemění na jedinečné místo pohody.

Elegantní vanička s příjemným povrchem a protiskluzovou úpravou

Sprchové kouty série BANKONFORT EVO doporučujeme kombinovat s vaničkami z drceného mramoru NOVANO, FIJI nebo GOCEK z naší nabídky sanity. Tyto klasické velmi lehce prohloubené vaničky nabízíme ve čtvercovém nebo čtvrtkruhovém provedení. Jejich elegantní design a decentní tvary dokonale doplňuje příjemný povrch se standardně dodávanou protiskluzovou úpravou.

Kvalita a odolnost přírodního materiálu drceného mramoru

Ať už si vyberete jakýkoliv tvar, sprchová vanička musí být zhotovena i z dobrého sanitárního materiálu. Již při prvním našlápnutí jasně poznáte, zda jste na tom správném „podloží“. Pokud vám opravdu záleží na kvalitě, pořiďte si sprchovou vaničku z drceného mramoru. Kvalita, odolnost a nosnost sprchových vaniček již uspokojila obrovské množství současných vlastníků.

Téměř bezbariérový vstup do lehce prohloubené vaničky

Design NOVANO je představitelem nadčasové elegance sanity v kombinaci s vysokou kvalitou značkového výrobce. Zároveň disponuje bezbariérovým vstupem do vaničky. Lehce prohloubené a tvarově stálé vaničky FIJI a GOCEK máte zase bez možnosti prošlápnutí nebo prasknutí. Jejich materiál navíc akumuluje teplo, proto je velmi příjemný na dotyk.

gcprodukty vaničky gocek fiji
vaničky gocek fiji
Každý má jiné představy o perfektní sprchové sanitě. Pro jednoho je to především funkčnost. Jiný klade velkou váhu na design. Co však všechny navzájem spojuje, jsou vysoké nároky na kvalitu. Vyberte si sprchovou vaničku z přírodního materiálu drceného mramoru a udělejte si ze sprchování radostný prožitek.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.