Vany

Vana CLIVIA TOP – synonymum odpočinku a maximálního uvolnění

Pohodlná vana plná pěny je dokonalou relaxací po dlouhém dni. Aby si ji mohl dopřát opravdu každý, nabízíme kromě klasických také například rohové vany. Vana CLIVIA TOP se vám vejde i do malé koupelny. Originální tvar a velký vnitřní prostor vany je uzpůsoben pro pohodlí i při sprchování. Vana této značky je spolehlivá na kvalitu použitých materiálů, zaručující bezvadný vzhled a snadnou údržbu.

Stálobarevná vana ze 100% akrylátu s dlouhou životností

Pokud hledáte moderní vanu v jednoduchém designu, je pro vás vana ze sanitární série CliviaTOP DESIGN ideální volbou. Tyto vany jsou úsporné a přitom nabízí dokonalé pohodlí. Je vyrobena právě ze 100% akrylátu (tloušťky 4 mm) a je stálobarevné. Při výběru této vany jsme se inspirovali požadavky zákazníků, a proto si sortiment nechává záležet na pohodlí, které lze získat z koupelnové vany, a navíc vydrží opravdu dlouho. Vany CliviaTOP DESIGN má od značkového tuzemského výrobce záruku 25 let!

Vany v robustním a elegantním designu s dlouhou životností a snadnou opravitelností

Promyšlené vany CliviaTOP DESIGN PLUS umožňuje dokonalé dvojité uvolnění duše i těla. V jednoduchosti je krása – tak i jednoduchý design bude vyhovovat dokonce i těm nejnáročnějším z vás. Vany této série jsou vyrobeny z litého akrylátu tloušťky 5 mm, který má vynikající vlastnosti. Má dlouhou životnost a v případě potřeby jsou vany CliviaTOP DESIGN PLUS snadno opravitelné. Značkový tuzemský výrobce sanity na tyto vany poskytuje záruku 10 let.

gcprodukty vana
gcprodukty-CliviaTOP_500x300px

CLIVIATOP


gcprodukty CliviaTOP design vana

CLIVIATOP DESIGN


gcprodukty CliviaTOP design plus vana

CLIVIATOP DESIGN PLUS