VANY CLIVIATOP DESIGN PLUS

Robustní sanita v elegantním designu s vyztuženými rohy

Vana je synonymem odpočinku a maximálního uvolnění. Při jejím výběru myslíme nejen na to, aby dobře vypadala a odpovídala svým tvarem a velikostí koupelně, ale hlavně aby měla dostatek vnitřního prostoru a vytvářela tak vytoužené pohodlí při koupeli. Správně zvolená vana je pak ideálním místem nejen pro hygienu, ale také pro uvolnění a relaxaci.

Kvalitní akrylátové vany s tichým a příjemným povrchem

Akrylátové vany udržují stálou teplotu koupele, jejich povrch nestudí a je příjemný na dotek. Díky hladkému povrchu se velmi snadno udržují, akrylát přirozeně zabraňuje usazování nečistot, růstu bakterií a plísní. Jsou pevné a tlumí hluk vody při napouštění.

Robustní a elegantní design sanity s vynikajícími vlastnostmi

Vany série CliviaTOP DESIGN PLUS jsou vyrobeny z litého akrylátu tloušťky 5 mm, který má vynikající vlastnosti. Je pro ně typické velmi robustní provedení a zároveň elegantní design. Vany v klasickém provedení jsou nabízeny v široké škále rozměrů a mají vyztužené rohy.

Dlouhá životnost a snadná opravitelnost vany

K vanám této série se hodí sada nohou EXCLUSIVE. Mají dlouhou životnost a v případě potřeby jsou snadno opravitelné. Značkový tuzemský výrobce sanity na ně poskytuje záruku 10 let.

vany cliviatop design plus
vany cliviatop design plus
Promyšlená série van CliviaTOP DESIGN PLUS umožňuje dokonalé dvojité uvolnění duše i těla. V jednoduchosti je krása – tak i jednoduchý design bude vyhovovat dokonce i těm nejnáročnějším z vás.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.