Vany CLIVIATOP DESIGN

Diskrétní a pohodlné vany CliviaTOP, které opravdu dlouho vydrží

Koupelna by měla představovat souhru tvarů a funkcí veškeré sanity tak, aby vytvářela ideální prostředí pro každodenní příjemné chvíle při očistě a odpočinku. Při výběru vany zvažujeme její vlastnosti jako je velikost a dostatek vnitřního prostoru, aby nabízela pohodlnou koupel, ale také životnost materiálu, aby nám dlouho vydržela a nabízela tu pravou relaxaci.

Kvalitní sanitární akrylát udržuje stálou teplotu koupele

Akrylátové vany CliviaTOP DESIGN si získaly takovou oblibu, protože udržují stálou teplotu koupele, jejich povrch nestudí a jsou na dotek velice příjemné. Vyznačují se snadnou údržbou, protože jejich hladký povrch zabraňuje usazování agresivních nečistot a 100% akrylátové vany jsou navíc také snadno opravitelným materiálem, z čehož jasně plyne jejich dlouhá životnost.

Stálobarevné vany ze 100% akrylátu s dlouhou životností

Pokud hledáte moderní vanu v jednoduchém designu, jsou pro vás vany ze sanitární série CliviaTOP DESIGN ideální volbou. Vany této série jsou úsporné a přitom nabízejí dokonalé pohodlí. Jsou vyrobeny právě ze 100% akrylátu (tloušťky 4 mm) a jsou stálobarevné, dodávané v bílé barvě.

Čistá linie tvarů a snadná údržba

Vany CliviaTOP jsou vhodné jako sanita do kvalitních ubytovacích zařízení, tak do standardních i mírně nadstandardních privátních koupelen. Jsou typické svou čistou linií tvarů se zaoblením a velmi snadno se udržují.

vany cliviatop design
vany cliviatop design
Při výběru této sanitární série van CliviaTOP DESIGN jsme se inspirovali požadavky zákazníků, a proto si sortiment nechává záležet na pohodlí, které lze získat z koupelnové vany, a navíc vydrží opravdu dlouho. Značkový tuzemský výrobce na vany totiž poskytuje záruku 25 let!
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.