Vany CLIVIATOP

Synonymum odpočinku a maximálního uvolnění

Koupelna by měla vytvářet ideální prostředí pro vaši každodenní očistu a odpočinek. Při výběru vany zvažujeme její velikost, aby odpovídala prostoru koupelny a dostatek vnitřního prostoru, aby nabízela pohodlnou koupel. S širokou škálou rozměrů van série CliviaTOP si stoprocentně vyberete vanu, která bude do vaší koupelny mezi ostatní sanitu perfektním způsobem pasovat.

Kvalitní akrylátové vany s hladkým povrchem

Akrylátové vany CliviaTOP patří bezesporu k oblíbeným vanám současnosti. Udržují stálou teplotu koupele, jejich povrch nestudí a je velice příjemný na dotek. Díky hladkému povrchu se vana CliviaTOP velmi snadno udržuje, akrylát navíc přirozeně zabraňuje usazování nečistot, růstu bakterií a plísní. Jsou pevné, významně tlumí hluk vody a mají dlouhou životnost, v případě potřeby jsou snadno opravitelné.

Elegantní design značkového tuzemského výrobce

Vany série CliviaTOP jsou vyrobeny z kvalitního akrylátu (tloušťky 5 mm). Jsou nabízeny v bílé barvě a jejich tvary v elegantním designu jim dodávají atraktivní vzhled. Značkový tuzemský výrobce poskytuje na sanitu CliviaTOP záruku 2 roky.

CliviaTOP vana představuje skvělou investici!
Za nízkou cenu vám zaručíme dobrou kvalitu. Na přání od nás dostanete také různé typy podhlavníků, které vám zajistí maximální pohodlí ve vaně.
vana
vany
vana
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.