Vodovodní baterie SANITAPLUS

Moderní a praktické vodovodní baterie za přijatelnou cenu

Vodovodní baterie jsou základem vzhledu nejen klasického umyvadla v koupelně, stejně tak mohou zkrášlit vanu, a nebo doplnit celkový ráz vaší kuchyňské linky. Koupelnová baterie by měla nejen dobře vypadat, ale měla by i správně fungovat, tak aby vyhovovala vašim požadavkům. V nabídce našich domovských produktů najdete nadčasové tvary a dokonale funkční vodovodní baterie, které nezklamou.

Kvalitní keramické kartuše a zajímavý design

Vodovodní baterie série Sanitaplus představují ekonomické, bezpečné a praktické armatury. Je pro ně typický elegantní a jednoduchý robustní design. Kombinace oblých tvarů jejich těla s hranatější pákou dodává bateriím moderní vzhled i robustnější tvar. Tato inovovaná série v jemně lesklém chromu uspokojí i náročnějšího zákazníka. Navíc se jedná o velmi kvalitní keramické kartuše se zárukou 5 let a mají také jednoduchý a rychlý upevňovací systém.

Inovované koupelnové baterie za rozumnou cenu

Díky jemné chromové úpravě působí baterie čistým dojmem, což projasní vaši koupelnu či kuchyňskou linku a mají také snadnější údržbu. Tyto značkové produkty splňují nejvyšší standardy, vynikající funkčnost a trvanlivost, takže si můžete vychutnat i jejich dlouhou životnost. Baterie Sanitaplus značky Ideal Standard se vyznačují nejen kvalitním materiálem a zajímavým elegantním designem, ale také velmi přijatelnou cenou.

sanitaplus

sanitaplus
sanitaplus
Stojánkové baterie vás nadchnou moderním vzhledem i úpravou a na jejich kvalitu se můžete vždy spolehnout. Celá série armatur Sanitaplus se pak ohlíží na ekonomicky myslící uživatele, kteří chtějí mít za přijatelnou cenu kvalitní i designově pěkně zpracované baterie.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.