Vodovodní baterie Správná trefa

Nadčasové vodovodní baterie za rozumnou cenu

Koupelnové baterie Správná trefa jsou základem vzhledu nejen klasického umyvadla. Spoluutvářejí celkový design sanitární keramiky v koupelně či funkčně doplňují kuchyňský dřez. V naší nabídce najdete nadčasové tvary a dokonale funkční řešení baterií, které nezklamou a přinášejí požadovaný komfort při jejich používání.

Klasický a jednoduchý tvar vycházející z tradice a vašich požadavků

Série Správná trefa představuje standardní provedení armatur střední třídy, jejichž osvědčený tvar vychází z dlouholeté tradice a požadavků zákazníků. Jejich klasický, jednoduchý tvar lze kombinovat s moderním i tradičním vzhledem koupelny. Tato série zaujme širším tělem a sbalenou páčkou doplněnou zajímavým vykrojením a díky chromové úpravě působí čistým dojmem, což projasní vaši koupelnu či kuchyňskou linku.

Velký výběru a možnost kombinace s lékařskou prodlouženou pákou

Série Správná trefa nabízí zajímavý výběr umyvadlových a bidetových, vanových nebo sprchových, a také dřezových baterií. Baterii lze navíc kombinovat s ovládací prodlouženou pákou vhodnou pro lékařské účely.

Kompletní balení vodovodní baterie

Každé balení obsahuje: kartuš o průměru 35 mm (vysoká nebo nízká), plastovou krytku na kartuš, perlátor M24x1 vnější/vnitřní závit a ručku. Stojánkové sanitární baterie s ovládáním odtoku mají táhlo na otvírání zátky a umyvadlovou výpusť s uzávěrem. Součástí stojánkových baterií je i flexi hadice (délky 35 cm) vyrobená z gumy, opletená nerez ocelí a montážní sáček.

baterie

gcprodukty baterie

Jedná se o kvalitní keramické kartuše značkového tuzemského výrobce sanity, který zaručuje výbornou dostupnost náhradních dílů a servisu. Záruka na tělo baterie a chrom je poskytována 2 roky a 5 let na kartuši. Při jejich užívání získáváte potřebný komfort a kvalitu za velmi výhodnou cenu.
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.