Topení

Špičková a efektivní topenářská technika pro topení s využitím ekologických zdrojů

Hledáte moderní, spolehlivou a úspornou tepelnou techniku? Máte zájem o ty nejlepší produkty v oblasti topení a chcete moderní vytápění? Pak si určitě vyberete z našich domovských produktů z oblasti TOPENÍ.

Moderní solární technika s výbornými výkonovými daty

S neustále rostoucími cenami energií se do popředí jako jedna z výhod dostávají energetické úspory při topení a zvětšuje se okruh zákazníků, pro něž se solární energie stává také rentabilní. Navíc využití solárních zařízení jednoznačně zvyšuje hodnotu objektu a přináší také možnost získání státních dotací. Solární kolektory CosmoSOL jsou v tomto případě rozhodně správnou volbou.

Dlouhodobá úsporná příprava teplé vody v komfortním množství

Největší podíl spotřeby energie v domácnostech připadá na topení a poté na ohřev vody. Zásobníkové ohřívače vody z řady našich domovských produktů jsou díky spolehlivé konstrukci, použitím kvalitních materiálů při výrobě a modernímu technologickému zpracování vhodné pro dlouhodobou přípravu hygienicky čisté teplé vody v komfortním množství všude tam, kde její potřeba vzniká.

Moderní a zdravý způsob topení přináší kvalitní podlahové vytápění

Pokud stavíte dodavatelským způsobem a hledáte vhodný způsob vytápění domácnosti, který by vám doporučila kvalitní topenářská firma, nebo provádíte rekonstrukci podlah a chcete toho využít, je pro vás podlahové topení ideálním řešením. Vyberte si proto z kvalitních komponentů podlahového vytápění, které vám zde nabízíme.

Topení tuhými palivy vám minimalizuje náklady

Každý zákazník má své individuální požadavky a náklady na vytápění jsou důležitou součástí jeho rozpočtu. Nabízíme ideální řešení s řadou ekologických kotlů na dřevo a biomasu CosmoTHERM. Jejich vysoká účinnost spalování spolu s nízkým elektrickým příkonem zajišťují minimalizaci provozních nákladů a šetří tak při topení vaši peněženku.

gcprodukty brötje topení

Hospodárná kondenzační technika má rychlý nástup

Pouštíte se do novostavby či modernizace a potřebujete poradit s výběrem kotle nebo naplánovat celou sestavu s využitím například solárních kolektorů? Vyberte si z naší nabídky plynových kondenzačních kotlů značky Brötje, které představují špičkovou tepelnou techniku a nabízí dokonalé topení pro téměř každý případ použití.

broetje topeni

PLYNOVÉ KONDENZAČNÍ KOTLE


elektrokotel

ELEKTROKOTLE


CosmoTHERM

KOTLE NA TUHÁ PALIVA


Honeywell

POKOJOVÉ TERMOSTATY


solární panely Cosmo

SOLÁRNÍ PANELY


palmyra

KOUPELNOVÉ ŽEBŘÍKY


podlahové topení

PODLAHOVÉ TOPENÍ