CosmoTHERM U – kotle na tuhá paliva

Komplexní řešení pro vytápění

Dnešní svět se rychle mění a pro zajištění úspěchu je nutné často se přizpůsobovat. Každý zákazník má své individuální požadavky a náklady na vytápění jsou důležitou součástí jeho rozpočtu. Vysoká účinnost spalování kotle na tuhá paliva CosmoTHERM spolu s nízkým elektrickým příkonem zajišťují minimalizaci provozních nákladů a šetří tak vaši peněženku.

Kvalitní a účinné kotle na tuhá paliva

Než se začnou kotle na tuhá paliva vyvíjet, předchází důsledná analýza trhu, aktuálních požadavků a nejnovějších technologických trendů. Sortiment je dostatečně široký, aby mohl nabídnout řešení kvalitního vytápění domů co největšímu okruhu uživatelů. Kotle jsou konstruovány tak, aby teplosměnné výměníky dosahovaly co nejvyšší účinnosti, která se pohybuje okolo 90%.

Pohodlná obsluha

Technologie CosmoTHERM jsou konstruované s ohledem na požadavky zákazníků, aby pohodlí obsluhy bylo co nejvyšší a čas nutný k obsluze a údržbě kotle na tuhá paliva byl minimalizovaný. Pro zvýšení pohodlí obsluhy je možno využít různých přídavných zařízení jako jsou automatické zapalování, automatické čištění výměníku, odpopelňovač, pneumatický dopravník paliva z externího zdroje a další.

Dlouhá životnost kotle

Pořízení kotelny je investice minimálně na 15 let. Pro zajištění dlouhodobé životnosti kotle na tuhá paliva CosmoTHERM jsou využívány značkové elektrokomponenty, především od strategického partnera projektu – firmy Siemens. Všechny součásti kotle na tuhá paliva jsou vyráběny na špičkových CNC technologiích a procházejí důslednou kontrolou kvality. Investice do kvalitních komponentů se uživateli vrátí zpět v nízkých nákladech na servis.

Významný evropský výrobce

Vývoj a výroba kotle na tuhá paliva CosmoTHERM probíhá ve firmě Benekov, která sídlí ve městě Horní Benešov. Dnes patří tato firma s více než 60-ti letou tradicí mezi významné evropské výrobce automatických kotlů na tuhá paliva, které vyváží do více než 20 zemí Evropy a Asie. Benekov je průkopníkem ve vývoji tzv. univerzálních kotlů, ve kterých lze automatickým způsobem spalovat velkou řadu nestandardních paliv, které většina ostatních výrobců není schopna do svých kotlů použít.

CosmoTHERM_U25-500px
kotle na tuhá paliva
cosmotherm

Produktové stránky 
Zajímáte se o ekonomicky nejvýhodnější české automatické kotle na tuhá paliva a nebo nejlépe vybavené kotle na uhlí? Chcete minimalizovat své náklady za vytápění nebo dosáhnout nezávislosti ve využívání paliv? Pak neváhejte a podívejte se na webové stránky CosmoTHERM U. COSMOTHERM U