Moderní teplovodní podlahové topení

Podlahové topení je dnes velmi často používaným řešením vytápění. Díky tomuto řešení zvyšujeme svůj komfort a snižujeme náklady na vytápění domu nebo bytu. Dnešní moderní systémy pro podlahové topení zajišťují rovnoměrné rozložení teploty v dané místnosti. Patří také k progresivnějším, ekonomicky úspornějším a ekologicky šetrnějším způsobům vytápění objektů.

Podlahové topení patří k energeticky úsporným systémům

Dvoluje použití nízkoenergetických zdrojů tepla jako např. tepelná čerpadla, solární kolektorové systémy, kondenzační kotle či akumulační nádoby ve spojení s kotli na pevná paliva a další zdroje.

Takové topení má obecně velkou přednost v tom, že nabízí ideálnější rozložení teplot v místnostech, což přispívá k pocitu optimálního komfortu. Využitím efektu sálání velké plochy je možné udržovat v místnostech chladnější vzduch o cca 2 až 3 °C oproti stejné místnosti s klasickým vytápěním, při stejném pocitu tepelné pohody, ovšem s daleko nižšími náklady na spotřebovanou energii.

Přináší vám komfort a pohodu

Přičteme-li k úsporám ještě estetickou čistotu interiéru, nerušenou žádnými viditelnými rozvody tepelných zařízení, pak je prudce stoupající obliba pro podlahové teplovodní vytápění pochopitelná.

Protože podlahové topení pracuje s nižšími teplotami než klasické vytápění, energie potřebná k dohřevu je výrazně nižší než při použití klasického vytápění.

Dnešní teplovodní topení je stále více populární v obytných budovách. Na základě hospodárnosti, flexibility a možnosti využití všech forem energie a pohodlí, bude tento trend pokračovat.

podlahové topení

podlahové vytápění

gcprodukty cosmoflex

COSMOFLEX


správná trefa

SPRÁVNÁ TREFA