COSMOFLEX

Na moderní plošné otopné systémy jsou dnes kladeny vyšší požadavky. Značka IVAR CS dbá nejen na komfort a pohodu prostředí, ale hlavně na úsporu energií a šetrnost k životnímu prostředí. Podlahové topení COSMOFLEX od IVAR splňuje tato očekávání, patří k stále progresivnějším způsobům ekonomicky úsporného a ekologicky šetrného vytápění objektů. Podlaha je rovnoměrně příjemně vyhřátá, rozdělení tepla v místnosti je optimální a energetické zdroje se šetří. Doporučujeme použití techniky budoucnosti IVAR včetně všech komponentů podlahové topení COSMOFLEX.

COSMOFLEX podlahové topení IVAR – to je moderní způsob vytápění

Velkou předností podlahového vytápění IVAR CS je ideálnější rozložení teplot v místnostech, což přispívá k pocitu optimálního komfortu. Využitím efektu sálání velké plochy je možné díky systému COSMOFLEX udržovat v místnostech chladnější vzduch o cca 2 až 3 °C oproti stejné místnosti s klasickým topením, při stejném pocitu tepelné pohody, ovšem s daleko nižšími náklady na spotřebovanou energii. Připočteme-li estetickou čistotu interiéru, pak je podlahové topení jasnou volbou.

cosmoflex ivar

Kvalitní komponenty jsou základem správné funkce celého systému

Teplovodní podlahové vytápění je ucelený soubor jednotlivých komponentů, zejména plastových trubek, systémových izolačních desek a rozdělovacích sestav, které vzájemně tvoří základ plošného, nízkoteplotního zdroje tepelné pohody bytových interiérů. Systém COSMOFLEX využívá vysoce jakostní a moderní technologie výrobků značky IVAR CS představujících kvalitu a dlouhou životnost. Například vícevrstvé potrubí patří mezi nejdokonalejší potrubní technologie a systémová deska této značky patří mezi nejkvalitnější na českém trhu.

ivar cs podlahové vytápění

ivar cs podlahové topení

cosmoflex systémové desky

SYSTÉMOVÉ DESKY


cosmoflex příslušenství

PŘÍSLUŠENSTVÍ


cosmoflex trubky příslušenství

TRUBKY