Správná trefa – hospodárné podlahové vytápění pro vaši pohodu prostředí

Stavíte dodavatelským způsobem a hledáte vhodný způsob pro podlahové vytápění domácnosti, který by vám doporučila kvalitní topenářská firma? Nebo provádíte rekonstrukci podlah a chcete toho využít? Pak je pro vás podlahové vytápění Správná trefa ideálním řešením.

Energeticky úsporné podlahové vytápění je tou správnou trefou

Teplovodní podlahové vytápění můžeme obecně přiřadit k energeticky úsporným systémům. Zdroj tepla totiž pro podlahové vytápění ohřívá topnou vodu na nižší teplotu, a tím se redukuje spotřeba primárního paliva. Podlahové vytápění Správná trefa pro systémy využívá plastové trubky k rozvodu topné vody. Tento systém má řadu výhod jak z hledisek mechanických, tak tepelných. Použité plasty pro podlahové topení mají vysokou chemickou odolnost – nepodléhají korozi, zabraňují průniku kyslíku do topné vody a také se snadno pokládají.

Požadovaná nízká teplota v topné soustavě umožňuje také efektivní využití alternativních a obnovitelných zdrojů energie např. tepelných čerpadel, solárních kolektorů v kombinaci s elektrokotlem. V lokalitách se zavedeným zemním plynem je pak optimálním zdrojem tepla kondenzační plynový kotel. Úspory spočívají také v množství energie (paliva), které je potřebné pro dosažení požadované teploty. Protože toto vytápění pracuje s nižšími teplotami než klasické topení, energie potřebná k dohřevu je výrazně nižší než při použití klasického vytápění.

Hlavní výhody 
  • jednoduchá montáž a úspora montážního času – postačí 1 montážník
  • omezení prořezů – díky spojovacím páskům kompletní využití materiálu bez odpadu
  • čistý formát 1000 x 1000 mm (1m2) + 2 x přesahující spojovací zámkový pás 25 mm
  • vysoká únosnost, velmi dobré posílení zvukové izolace, odolnost běžnému provozu na stavbě
  • jednotná výška nopů 19 mm
  • přesné kladení potrubí v roztečích 50 mm axiálně (90*) a 75 mm diagonálně (45°)
  • příznivá cena
  • renomovaný německý výrobce
podlahové vytápění

podlahové vytápění správná trefa

PE-RT POTRUBÍ

PE-RT POTRUBÍ


POLYBUTENOVÉ POTRUBÍ

POLYBUTENOVÉ POTRUBÍ


SYSTÉMOVÉ DESKY

SYSTÉMOVÉ DESKY


ROZDĚLOVAČE

ROZDĚLOVAČE