Kvalitní rozdělovače pro podlahové systémy Správná trefa

Na moderní plošné otopné systémy jsou dnes kladeny vyšší požadavky, hlavně na komfort, pohodu prostředí, úsporu energií, šetrnost k životnímu prostředí a techniku budoucnosti. Aby podlahové topení správně fungovalo a splňovalo tato očekávání je potřeba dobře nastavit a regulovat celý systém pomocí rozdělovačů.

Rozdělovače Správná trefa jsou z kvalitní niklované mosazi

Rozdělovače s měřením a regulací průtoku je produkt vyrobený z kvalitního materiálu niklované mosazi a je určený pro podlahové topení, sanitární a topenářské rozvody. Rozdělovač a jeho sestavy pak zajišťují přesné měření a regulaci průtoku topné vody v okruhu.

Kombinujte podlahové vytápění s radiátorovým rozdělovačem v sestavě

Pro kombinace podlahového vytápění s radiátorovým slouží sestavy rozdělovačů. Umožňuje mísením oddělovat vodu pro podlahové vytápění od vody s vyšší teplotou radiátorového topení. Rozdělovače mají jak čerpací a regulační, tak pojistnou, odvzdušňovací i vypouštěcí funkci, a je proto důležitou podporou moderních otopných okruhů.

Rozdělovače s přesnou regulací pro potřebnou pokojovou teplotu

Integrované ruční ventily s exponenciální výkonovou křivkou zajišťují přesnou regulaci. Každá odchylka od nominální pokojové teploty předá prostřednictvím prostorového termostatu impuls elektrotermické hlavici, která otevře či uzavře regulační ventil a přívod topné vody do okruhu.

rozdělovače IVAR

rozdělovače IVAR

Doporučujeme
K usnadnění nastavení regulačních parametrů podlahového topení doporučujeme osadit sestavu rozdělovač / sběrač teploměry a průtokoměry. Pro umístění jednotlivých typových řad rozdělovačů nabízíme skříně nástěnné nebo instalované pod omítku různých velikostí.
rozdělovače IVAR
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.