Koupelnové radiátory

Žebříkový radiátor – to je ideální teplo v každé koupelně

Vyhřátá koupelna je v chladných večerech snem každého člověka. Koupelnová otopná tělesa dokáží vytvořit ideální prostředí pro vaši každodenní očistu. Teplo, které tyto žebříkové radiátory vydávají ve vaší koupelně vám tak přináší relaxaci a příjemnou pohodu prostředí.

Kvalitní koupelnové radiátory v čistém a moderním designu

Pro kvalitní otopné žebříky existuje spousta výrobců. My vám ale rozhodně doporučujeme nepřehlédnout naši nabídku. Tyto koupelnové radiátory a otopné žebříky byly vyvinuty ve spolupráci se zkušenými projektanty. Jsou to otopná tělesa dokonale spojující jednak pohodlí a nejvyšší technické požadavky s ušlechtilým designem.

Radiátor do koupelny nemusí být jen bílé roury

Otopné žebříky a jejich designová rozmanitost a provedení vám umožňují najít mezi modely to pravé otopné těleso, které splňuje ideální požadavky na vzhled právě do prostoru vaší koupelny. Koupelnové žebříky v bílé barvě patří stále mezi nejprodávanější otopná tělesa na trhu a budou vždy podtrhovat čistotu vaší koupelny, ale nabízíme i chromové provedení, které se bude skvěle hodit například do modernějšího prostoru.

radiátory
správná trefa

SPRÁVNÁ TREFA


cosmo standard

COSMO STANDARD


cubus opal

CUBUS, OPAL


palmyra

PALMYRA – chromované