Radiátory COSMO STANDARD

Radiátory Cosmo Standard v moderním designu COSMO STANDARD s patentovaným zaoblením bezešvých ukončení vodorovných trubek skvěle doplní a poslouží v každé koupelně. Koupelnové radiátory Cosmo Standard se vyznačují moderním designem a skvěle se hodí pro přitápění do každé koupelny.

Praktické koupelnové radiátory s dlouhodobou zárukou

Koupelnové radiátory mají praktické předsazení vodorovných trubek před krajní sběrnice. Ty jsou díky tomu ve větší vzdálenosti od stěny, z čehož plyne jejich snadnější čištění a lepší využití například pro sušení ručníků. Značkový výrobce Vogel & Noot na žebříkové radiátory poskytuje záruku 10 let.

Bohatý výběr rozměrů a možnost dovybavení

Všechny koupelnové radiátory Cosmo Standard lze vybavit elektrickou topnou vložkou pro mimosezónní provoz a lze pro ně objednat chromované doplňky jako je věšák, držák ručníku a osušky nebo skleněná polička. Na objednávku lze dodat i radiátory ve chromové verzi.

Možnost kombinace s mnoha termostatickými hlavicemi

Žebříková otopná tělesa COSMO STANDARD lze kombinovat s mnoha termostatickými hlavicemi a máte možnost jejich upevnění na stěnu i do prostoru. Připojovací armatura je v ceně otopného tělesa se středovým připojením.

cosmo standard
Produkty nabízí montážním a instalatérským firmám GC SKUPINA.