CosmoSOL – hospodárné a ekologické solární panely k topení a ohřevu vody

Energie slunce patří mezi obnovitelné zdroje energie a můžeme ji využívat různými způsoby a pro rozdílné účely. S neustále rostoucími cenami energií se do popředí jako jedna z výhod dostávají energetické úspory a zvětšuje se okruh zákazníků, pro něž se solární panely a sluneční energie stává také rentabilní.

Solární panely CosmoSOL slouží především k ohřevu užitkové vody, ale také k přitápění a vyhřívání bazénů. Solární panely této série charakterizují nejvyšší třídu v oblasti hliníkových rámových kolektorů. Jedná se o špičkové produkty, podléhající vysoce kvalitním, nejmodernějším a ekologickým výrobním technologiím a jsou pro ně charakteristická výborná výkonová data.

Solární panely CosmoSOL patří mezi univerzální střešní solární panely, a lze je namontovat na střechu paralelně (rovnoběžně) nebo v navýšeném úhlu ke sklonu střešní plochy nebo volně instalovat v zahradě. Rychlá a spolehlivá montáž na šikmých a plochých střechách se provádí příslušnými montážními sadami.

Nejnovější solární kolektory CosmoSOL jsou ideálním řešením pro rychlou a jednoduchou instalaci s navzájem sladěnými komponenty, prvotřídním výkonem a nejlepším poměrem cena-výkon. Je to opravdu mnohem jednoduší, než se zdá.

V návaznosti na požadavky zákazníků lze dodat různé typy kompletních standardních solárních sestav a solární panely dle potřeby využití. Například příprava teplé vody prostřednictvím solárního zařízení je opravdu aktivní příspěvek ke zlepšení životního prostředí a navíc solární kolektory značně omezí nehospodárný způsob ohřívání.

solární panely
COSMO 200

COSMOSOL 200


COSMO 250

COSMOSOL 250


Máte nejvyšší čas začít uvažovat o jiných, alternativních zdrojích energie a jejich využití. V dnešní době je dobré uvažovat ekonomicky a zjistit, co vlastně dokáží takové solární kolektory.
Produktové stránky 
Využití solárních zařízení jednoznačně zvyšuje hodnotu objektu a to se určitě vyplatí. Chcete-li efektivně využívat sluneční energie a uspořit, podívejte se na naše stránky se solárními sety. GC SOLÁRNÍ SETY